Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

E.Mi - International s.r.o.

Strojírenští technici

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11484770707 | aktuálnost: 27. 9. 2016

Pozice: vedoucí výroby - výrobní ředitel
Pozor!!! Práce v týmu E.Mi!!!
E.Mi - ambiciózní tým profesionálů. Zpřístupňujeme radost z tvorby a vytváření krásy pro všechny! Přidejte se k těm, kteří jsou vždy v trendu! Tým E.Mi hledá výrobního ředitele Prioritou společnosti je kvalita a vysoká úroveň služeb, proto hledáme do svého týmu profesionály, kteří jsou ochotni pracovat a rozvíjet se.
Požadavky: Vysokoškolské odborné vzdělání (technické, technologické zaměření); Doplňkové vzdělávání (ekonomika, management, obchodní kurzy);
Pracovní zkušenosti na manažerských pozicích (výkonný ředitel, zástupce výrobního ředitele) min. 3 roky; Zkušenosti se zahájením výroby nových produktů, organizací a rozvojem výroby, evidencí výroby hotových produktů a polotovarů, vytvořením systému plánování výroby, nákupem a instalací zařízení; Zkušenosti s vývojem a řízením obchodních procesů, vytvořením a využitím personálních motivačních systémů, interakcí s kontrolními a dozorčími orgány; Dovednosti v oblasti posouzení ekonomické efektivity práce, plánování, delegování pravomocí, monitorování a analýzy práce;
Znalost českého a ruského jazyka (slovem a písmem);
Osobní charakteristiky: organizační schopnosti; iniciativa; vytrvalost; orientace na výsledek;
- komunikační schopnosti; výkonnost a odpovědnost.
- schopnost motivovat druhé, flexibilita.
Pracovní náplň: Zajištění dosažení plánovaných ukazatelů pro výrobu, výroby produktů s dodržením stanovené kvality, zvýšení zisku z výroby; nepřetržité a efektivní činnosti, splnění všech závazků vůči státním orgánům, dodavatelům a zákazníkům, jakož i dodržení podmínek pracovních a dodavatelských smluv. Analýza a vyhodnocení stávajících technologických a výrobních procesů, ekonomických ukazatelů výroby, konkurence, kvality výrobků. Zjištění nedostatků a cesty pro zdokonalení činnosti. Podílení se na přípravě ročního rozpočtu pro výrobu. Operativní plánování základních měsíčních ukazatelů (produktivita práce, objem výroby, zásoby surovin a materiálů, počet zaměstnanců). Vymezení oblastí odpovědnosti výrobních jednotek.
Řízení a kontrola evidence a výkaznictví výroby, včetně evidence pracovní doby zaměstnanců, pracovních harmonogramů. Dohlížení na dodržení výrobní kázně, pracovněprávních předpisů, pravidel a předpisů o bezpečnosti práce, techniky bezpečnosti práce, požární bezpečnosti, ochrany životního prostředí a průmyslové hygieny ze strany zaměstnanců. Dohlížení na technický stav výroby (budova, prostory, zařízení), splnění plánů, bezpečnost materiálů a zařízení, stav výrobků na skladě. Řízení výrobní a ekonomické činnosti podniku, zaměstnanců ve výrobě, vedení jednání se smluvními partnery v rámci této činnosti, uzavírání smluv s dodavateli v rámci svých pravomocí.
Řízení personálu ve výrobě (předkládání návrhů na motivaci a (nebo) uplatňování disciplinárních opatření, provádění plánování lidských zdrojů ve výrobě, dohlížení na splnění zaměstnanci pracovních povinností a předepsaných prací). Podílení se na vypracování výrobní politiky podniku, navrhování a provádění opatření ke zlepšení kvality výrobků a zvýšení efektivity výroby. Komunikace s mateřskou společnosti v Rusku.
Pracovní podmínky: mzda (platební výměr + prémie). mladý, kreativní a neustále rostoucí tým, účast v odborných trénincích
Nástup: od 1.10.2016 Mzda: 40 000,- Kč
Kontakt: Bogatyreva Olga, e-mail: bogatyreva@emischool.com,
Místo výkonu práce: náměstí Hynka Kličky č.p. 219
Příbram VI-Březové Hory

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 40 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

E.Mi - International s.r.o., Olga Bogatyreva, zástupce výkonného ředitele, bogatyreva@emischool.com, olgab85@gmail.com, +420 777 793 107