Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

E.Mi - International s.r.o.

Strojírenští technici

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11484770707 | aktuálnost: 27. 9. 2016

Pozice: vedoucí výroby - výrobní ředitel
Pozor!!! Práce v týmu E.Mi!!!
E.Mi - ambiciózní tým profesionálů. Zpřístupňujeme radost z tvorby a vytváření krásy pro všechny! Přidejte se k těm, kteří jsou vždy v trendu! Tým E.Mi hledá výrobního ředitele Prioritou společnosti je kvalita a vysoká úroveň služeb, proto hledáme do svého týmu profesionály, kteří jsou ochotni pracovat a rozvíjet se.
Požadavky: Vysokoškolské odborné vzdělání (technické, technologické zaměření); Doplňkové vzdělávání (ekonomika, management, obchodní kurzy);
Pracovní zkušenosti na manažerských pozicích (výkonný ředitel, zástupce výrobního ředitele) min. 3 roky; Zkušenosti se zahájením výroby nových produktů, organizací a rozvojem výroby, evidencí výroby hotových produktů a polotovarů, vytvořením systému plánování výroby, nákupem a instalací zařízení; Zkušenosti s vývojem a řízením obchodních procesů, vytvořením a využitím personálních motivačních systémů, interakcí s kontrolními a dozorčími orgány; Dovednosti v oblasti posouzení ekonomické efektivity práce, plánování, delegování pravomocí, monitorování a analýzy práce;
Znalost českého a ruského jazyka (slovem a písmem);
Osobní charakteristiky: organizační schopnosti; iniciativa; vytrvalost; orientace na výsledek;
- komunikační schopnosti; výkonnost a odpovědnost.
- schopnost motivovat druhé, flexibilita.
Pracovní náplň: Zajištění dosažení plánovaných ukazatelů pro výrobu, výroby produktů s dodržením stanovené kvality, zvýšení zisku z výroby; nepřetržité a efektivní činnosti, splnění všech závazků vůči státním orgánům, dodavatelům a zákazníkům, jakož i dodržení podmínek pracovních a dodavatelských smluv. Analýza a vyhodnocení stávajících technologických a výrobních procesů, ekonomických ukazatelů výroby, konkurence, kvality výrobků. Zjištění nedostatků a cesty pro zdokonalení činnosti. Podílení se na přípravě ročního rozpočtu pro výrobu. Operativní plánování základních měsíčních ukazatelů (produktivita práce, objem výroby, zásoby surovin a materiálů, počet zaměstnanců). Vymezení oblastí odpovědnosti výrobních jednotek.
Řízení a kontrola evidence a výkaznictví výroby, včetně evidence pracovní doby zaměstnanců, pracovních harmonogramů. Dohlížení na dodržení výrobní kázně, pracovněprávních předpisů, pravidel a předpisů o bezpečnosti práce, techniky bezpečnosti práce, požární bezpečnosti, ochrany životního prostředí a průmyslové hygieny ze strany zaměstnanců. Dohlížení na technický stav výroby (budova, prostory, zařízení), splnění plánů, bezpečnost materiálů a zařízení, stav výrobků na skladě. Řízení výrobní a ekonomické činnosti podniku, zaměstnanců ve výrobě, vedení jednání se smluvními partnery v rámci této činnosti, uzavírání smluv s dodavateli v rámci svých pravomocí.
Řízení personálu ve výrobě (předkládání návrhů na motivaci a (nebo) uplatňování disciplinárních opatření, provádění plánování lidských zdrojů ve výrobě, dohlížení na splnění zaměstnanci pracovních povinností a předepsaných prací). Podílení se na vypracování výrobní politiky podniku, navrhování a provádění opatření ke zlepšení kvality výrobků a zvýšení efektivity výroby. Komunikace s mateřskou společnosti v Rusku.
Pracovní podmínky: mzda (platební výměr + prémie). mladý, kreativní a neustále rostoucí tým, účast v odborných trénincích
Nástup: od 1.10.2016 Mzda: 40 000,- Kč
Kontakt: Bogatyreva Olga, e-mail: bogatyreva@emischool.com,
Místo výkonu práce: náměstí Hynka Kličky č.p. 219
Příbram VI-Březové Hory

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 40 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail