Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Integrační tester

referenční číslo: 12483 | aktuálnost: 15. 11. 2016

Je Vám blízká oblast testování a rád byste se v této oblasti rozvíjel? Domluvíte se anglicky? Pokud odpovědi zněli ANO, tak neváhejte a zašlete nám Vaše CV ještě dnes

Náplň práce

  • Návrh testů vyvíjeného produktu
  • Psaní skriptů a automatické testování
  • Testování funkcionality produktu
  • Zpracování a analýza výsledků testů
  • Spolupráce s vývojovým týmem

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Znalost C# či jiného jazyka skupiny C
  • Komunikativní angličtina
  • Logické myšlení a spolehlivost
  • Znalost komunikačních protokolů TCP/IP

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené a zajímavé finanční ohodnocení
  • Příspěvek 50 000 Kč za nástup
  • Velmi příjemné a neformální prostředí
  • Práce na mezinárodních projektech
  • Příspěvky na penzijní pojištění
  • Příspěvky na volnočasové aktivity aj.

Mzda: 30 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha