Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Automotive project leader

referenční číslo: 6049 | aktuálnost: 18. 8. 2016

Máte za sebou zdárně ukončené projekty a jste přirozeným organizátorem? Domluvíte se bez problémů v anglicky mluvícím prostředí a nehroutíte se pod stresovou zátěží? Chcete využít své znalosti a dovednosti z technických oborů v rámci projektů pro mezinárodní klientelu?

Pak je toto příležitost právě pro Vás Zašlete nám svůj životopis v MS Word dokumentu v ČJ a AJ a ucházejte se o pozici Automotive Project Leader.

Náplň práce

  • Zodpovědnost za řízení projektů, které zastřešují konkrétní technická zařízení pro automotive
  • Příjem a zpracování objednávek, stanovení mezníků plánu výroby a vytvoření cenových kalkulací projektu
  • Sledování stavu zakázky a evidence projektových změn a pokroku v ERP systémů
  • Komunikace se zákazníky, dodavateli a zahraničními kolegy v AJ (případně NJ)
  • Práce s technickou dokumentací a průběžná kontrola fází projektu
  • Zajištění bezproblémové expedice k zákazníkovi a případné řešení reklamací

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání ve strojních a elektrotechnických oborech, případně SŠ s praxí
  • Praxe v projektovém řízení (z automotive upřednostňujeme)
  • Komunikativní znalost angličtiny podmínkou, znalost německého jazyka výhodou
  • Orientace v technické dokumentaci, práce s MS Office a MS Project
  • Leadership a výborné organizační schopnosti

Nabízíme:

  • Práci v mezinárodní firmě z odpovídajícím platovým ohodnocením
  • Možnost využití anglického jazyka a pracovních pobytů v zahraničí
  • Zaměstnanecký benefitní systém (příspěvky na stravu, vzdělávání, sportovní aktivity)
  • Kompenzace nákladů na dopravu
  • Systém kariérního růstu
  • Lokalita: východní část Olomouckého kraje

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Strojírenství, Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha