Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Mateřská škola Úmyslovice

Učitelé v mateřských školách pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11163960764 | aktuálnost: 27. 7. 2016

Pracovní pozice - učitelka mateřské školy. Praxe není podmínkou. Výhodou je hry na hudební nástroj, znalost AJ (vedení kroužků…). Náplní práce je mimo jiné např. svědomité plnění přímé výchovně vzdělávací povinnosti, práce související s výchovně vzdělávacím procesem. Účastnit se porad svolaných ředitelkou. Zajišťuje komplexní výchovně vzdělávací činnost zaměřenou na rozšiřování vědomostí, dovedností a návyků dětí. Využívá specifických, diagnostických, vzdělávacích a kontrolních (evaluačních) metod. Vytváří podmínky pro cílevědomý osobnostní rozvoj dětí, předpoklady pro další vzdělávání. Provádí osobní přípravu na VVP, přípravu pomůcek a materiálů. Vede předepsanou pedagogickou dokumentaci (třídní kniha, docházka). Řídí se Rámcovým vzdělávací programem pro předškolní vzdělávání (RVP PV) a školním vzdělávacím programem (ŠVP). Podílí se také na vypracování individuálního vzdělávacího plánu pro děti se specifickými vzdělávacími potřebami (zdravotní, sociální apod.) a pro děti s OŠD. ……
Více info při kontaktu.
Kontaktovat: Po-Pá 8.00-20.00 hod.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Školství, výuka, vzdělávání, sport

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail