Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých České republiky, zapsaný spolek

Sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o zdravotně postižené

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 9663000709 | aktuálnost: 11. 1. 2017

VYHRAZENO PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM (přístup není bezbariérový). Životopisy zasílat na e-mail: kuncova@sons.cz. Spec. požadavky, znalosti: dovednosti a zkušenosti v práci s lidmi, samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost, organizační a komunikační schopnosti, ochotu částečně pracovat v terénu, uživ. znalost práce na PC, odb. způsobilost podle zákona 108/2006 Sb., § 110, odst. 4 - VŠ nebo VOŠ (minimálně) - sociální práce či příbuz. obory.
Stručná charakteristika místa: Odborné sociální poradenství pro osoby se ZP. Práce spočívá v přímém poskytování služeb klientům s těžkým zrakovým postižením (dospělí v produktivním věku i senioři). Doba určitá s možností prodloužení vždy o 1 rok. PD: Po-Pá 8:00-16:00 hod., dle domluvy (20/týdně, možnost navýšení až 40 hod.).

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vyšší odborné

Mzda: 5 500 - 6 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých České republiky, zapsaný spolek, Ing. Marie Kuncová, kuncova@sons.cz; prostejov-odbocka@sons.cz

Odpovědět na inzerát