Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

MELIDA, a.s.

Vedoucí provozu stravovacích, ubytovacích a dalších zařízení

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11325920791 | aktuálnost: 19. 11. 2016

VEDOUCÍ GASTRO PROVOZOVNY
Požadujeme:
- středoškolské vzdělání s maturitou a min. praxi 3 roky v oboru na stejné nebo obdobné pozici
- znalost cizího jazyka (AJ/NJ)
- administrativní a ekonomické znalosti
- práce s MS Office
- znalost skladového hospodářství
- zodpovědnost, řídící a organizační schopnosti, profesionální vystupování, komunikativnost
- výhodou je znalost programu BlueGastro
Pracovní náplň:
- dodržování profesionálního přístupu ke klientovi
- kontrola dodržování všech zákonných ustanovení a předpisů při manipulaci s hotovými pokrmy a nápoji (HACCP)
- kontrola správného nastavení všech zařízení používaných během provozu a zápis požadovaných údajů
- kontrola dodržování všech měr a objemů při výdeji jídel a nápojů
- kontrola a správné uskladňování všech prodávaných výrobků, sledování stavu zásob, tvorba objednávek
- příprava harmonogramů směn pro podřízené pracovníky, kontrola dodržování pracovních směn a předepsaných odpracovaných hodin, kontrola plnění pracovních povinnosti všech podřízených pracovníků dle jejich pracovního zařazení
- dodržování provozního pořádku, vykonávání inventury podle pokynů nadřízené osoby a zodpovědnost za správnost vytištěných materiálů
Nabízíme:
- měsíční plat od 30 000,- Kč
- nástup možný od listopadu 2016
- možnost ubytování
- benefitní program
- možnost dlouhodobé spolupráce
- práce v mladém kolektivu
Životopis zasílejte prostřednictvím našeho webu www.skiareal.cz v odkazu volná místa.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Přeposlat inzerát na e-mail

MELIDA, a.s., Kontakt, +420 499 467 101