Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Anděl Strážný, z.ú.

Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10986940711 | aktuálnost: 19. 7. 2016

Náplní práce je zajištění provozu tísňové péče v rámci celé ČR a rozvoj tísňové služby Anděl Strážný. Nutná znalost práce s PC,čistý výpis z rejstříku trestů,spolehlivost a mlčenlivost o důležitých informacích firmy a klientech,odolnost vůči stresu, komunikační dovednosti, schopnost pracovat v týmu,zájem a ochota se učit stále nové věci vyplývající z této pozice, reprezentovat společnost. Realizace projektů tísňové péče. Výhodou VOŠ vzdělání v soc. oblasti popř. kurz pracovníka v sociálních službách v přímé péči. Kurz pracovník v soc.službách případně nutno do 18 měsíců absolvovat, společnost tento kurz uhradí.


Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vyšší odborné

Mzda: 16 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail