Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment s.r.o.

Pokladní, směny dle dohody

(referenční číslo: 7-19-167472/JD)

Pro hobby market sídlící v Českých Budějovicích hledáme kandidáta/ku na pozici pokladní. Vhodný uchazeč by měl mít zkušenost s prací na pokladně, být spolehlivý a učenlivý.


Nástup možný ihned
Termín brigády: PO - NE (směny dle domluvy s vedoucí pokladen)


Ideální pro studenty a ženy na mateřské dovolené.

Požadujeme:

  • praxe na pokladně podmínkou !
  • věk min. 18 let

Nabízíme:

Benefity:

  • 75 Kč na hodinu
  • směny dle dohody!

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis na uvedený email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím přímo svého konzultanta (ideálně emailem).Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/brigady-docasna-prideleni/


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 75 Kč / měsíc
Region: Česká republika
Obor: Obchod, prodej, nákup, Ostatní
Typ nabídky: Částečný úvazek