Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

SALVATOR STŘECHY s.r.o.

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11237330788 | aktuálnost: 13. 8. 2016

pracoviště Zlín
- Náplň práce: příjem zboží a jeho naskladňování, vychystávání a výdej zboží zákazníkům dle dodacího listu, provádění nakládek zboží na auta, komunikace se zákazníky, udržování pořádku ve skladu
- Požadujeme: SOU/SŠ vzdělání - nejlépe technického směru, praxi na obdobné pozici velkou výhodou, platný řidičský průkaz na VZV, zdravotní způsobilost k výkonu práce, ochotu učit se novému a dále se vzdělávat, znalost střešního sortimentu výhodouŘP sk. B (výhodou)
- Nabízíme: příležitost pracovat u stabilního zaměstnavatele s dlouholetou tradicí, moderní zázemí silné české společnosti s 12 pobočkami v ČR, práci na HPP, věrnostní odměny, příležitosti a podporu k dalšímu rozvoji v rámci obchodu, nástup možný ihned
- Kontakt telefonicky Po-Pá (7:00 - 16:00 hod., 727 947 090), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: ondrej.stefek@salvatorstrechy.cz.
Do předmětu emailu uveďte název pozice a místo pobočky na kterou se hlásíte.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení

Mzda: 16 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha