Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Manažer provozu

referenční číslo: 12737 | aktuálnost: 11. 11. 2016

Máte znalosti, zkušenosti a dovednosti z oblasti mokrého lakování? Máte zájem o manažerskou pozici, při níž se budete moci podílet na výrobku od začátku až po finální výrobek? Máte přirozenou autoritu a baví vás práce s lidmi? Pak neváhejte a dejte nám o sobě vědět
Strojírenská společnost, vyrábějící velké technologické celky hledá člověka s přirozenou autoritou na pozici :

MANAŽER PROVOZU (od 30.000,-Kč)

Náplň práce

  • zodpovědnost za kapacitní plánování a obsazenost směn
  • řešení každodenní operativy a krizových situací
  • zodpovědnost za dodržování harmonogramu
  • denní komunikace napříč výrobou

Požadujeme:

  • zkušenosti v oblasti mokrého lakování - PODMÍNKOU
  • zkušenost s vedením lidí -VÝHODOU
  • ochotu práce nad rámec běžné pracovní doby
  • ochotu pracovat pod tlakem

Nabízíme:

  • podíl práce na výrobku od začátku po finální produkt
  • práci s moderními technologiemi
  • pružnou pracovní dobu
  • náročnou a zodpovědnou práci s lidmi
  • mzdové ohodnocení dle výkonu
  • Místo práce: Ostrava

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha