Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Technologies

Technolog vstřikování plastů, AŽ 50 000 Kč/měs.

(referenční číslo: 2-30-200614/JD)

Máte zkušenosti v oblasti vstřikování plastů a chcete pracovat v menší výrobní společnosti zaměřené na plasty pro automotive? Z důvodu nových projektů obsazujeme pro tuto společnost pozici Technologa. Jedná se o příležitost i pro zkušeného Seřizovače vstřikolisů, který má zájem o profesní růst.

Náplň práce:

  • implementace nových programů do výroby
  • nastavování parametrů vstřikovacích lisů pro výrobu na nových formách
  • příprava technologických karet
  • navrhování opatření na optimalizaci výrobních procesů
  • spolupráce se seřizovači vstřikolisů na plasty

Lokalita práce: Mělnicko

Požadujeme:

  • zkušenosti ve vstřikování plastů a seřizování vstřikolisů - alespoň 3 roky
  • technické myšlení
  • min. vyučení / středoškolské vzdělání

Nabízíme:

Benefity:

  • příspěvky na dopravu
  • stravenky za každý odpracovaný den
  • sickdays
  • multisport karta - možnost neomezeného sportování po celé ČR
  • možnost příspěvku na ubytování

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/engineering/

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 35 000 - 50 000 Kč / měsíc
Region: Středočeský kraj
Obor: Výroba, průmysl
Typ nabídky: Zaměstnání