Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Mistr ve výrobě - junior

referenční číslo: 11628 | aktuálnost: 10. 11. 2016

Jste absolventem VŠ v oboru elektro nebo strojírenství? Jste komunikativní, samostatný, chcete vést lidi a pracovat v moderním prostředí? Pozice mistra pro předního světového výrobce v oblasti elektronických zařízení je pro Vás výzvou? Pak hledáme právě na Vás

Mezinárodní úspěšná společnost v Jihomoravském kraji hledá kandidáta na pozici:

MISTR ve VÝROBĚ - JUNIOR (25 - 35.000,- Kč)

Náplň práce

  • Kontrola realizace zakázek ve výrobě
  • Vedení a motivace zaměstnanců
  • Zajištění chodu a kvality výroby
  • Odpovědnost za dodržování a plánování postupů
  • Spolupráce s ostatními odděleními
  • Poskytování reportingu a evidence dat

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v elektrotechnice/strojírenství
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • Zkušenosti z výroby/automotive výhodou
  • Samostatnost, flexibilitu a komunikativnost
  • Organizační schopnosti a zodpovědnost
  • Ochotu pracovat ve třísměnném provozu

Nabízíme:

  • Moderní dlouholeté zázemí společnosti
  • Jazykové kurzy a odborné vzdělávání
  • Příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dopravu
  • Penzijní připojištění
  • Místo výkonu práce: Jihomoravský kraj

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství, Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha