Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Občanské sdružení D.R.A.K. z.s.

Ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti ambulantních a terénních služeb a domácí péče

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11363730712 | aktuálnost: 3. 9. 2016

Požadavky:
- vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů:
o základní vzdělání, střední vzdělání, střední vzdělání s výučním listem, střední vzdělání s maturitou nebo vyšší odborné vzdělání a absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu,
- praxe alespoň 2 roky
- uživatelská znalost PC (Word, Excel, internet, e-mail, apod.), znalost eQuip výhodou,
- trestní i morální bezúhonnost,
- řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič výhodou).
Pracovní náplň:
- sociální práce v terénu a v ambulanci, cílová supina: rodiny s dětmi, osoby ohrožené sociálním vyloučením,
- základní výchovná nepedagogická činnost, působení na vytváření a rozvíjení pracovních návyků, manuální zručnosti a pracovní aktivity, provádění volnočasových aktivit zaměřených na rozvíjení osobnosti, zájmů, znalostí a tvořivých schopností, zabezpečování zájmové a kulturní činnosti,
- pod dohledem sociálního pracovníka činnosti při základním sociálním poradenství, depistážní činnosti, výchovné, vzdělávací a aktivizační činnosti, činnosti při zprostředkování kontaktu se společenským prostředím, činnosti při poskytování pomoci při uplatňování práv a oprávněných zájmů a při obstarávání osobních záležitostí.
Nabízíme:
- práci ve stabilní neziskové organizaci s více než 13letou tradicí,
- práci v přátelském kolektivu,
- místo práce v Liberci a v Tanvaldu (převážně v terénu),
- možnost kariérního růstu po zapracování,
- pracovní dobu od pondělí do pátku 7.30 až 16.00 hod.,
- další vzdělávání, stáže a osobní i profesní rozvoj,
- měsíční mzdu 15.000 Kč + osobní ohodnocení.
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
Kontakt:
- Mgr. Martin Korych, vedoucí sociálních služeb
- korych@sdruzenidrak.org
Své životopisy spolu s motivačním dopisem zasílejte nejpozději do 20. 9. 2016
na uvedenou e-mailovou adresu.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 15 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha