Typ nabídky

Minimální mzda

Obsluha ohraňovacích a vyskávacích CNC lisů

referenční číslo: 95F61DBD | aktuálnost: 31.07.2017

HAUSER spol. s r.o.

Jsme mezinárodním partnerem pro chladicí techniku s kompletními řešeními orientovanými na zákazníka, optimalizovanými systémovými komponenty a rozsáhlou nabídkou služeb v potravinářském obchodě a průmyslu. Svým zákazníkům po celé Evropě dodáváme komplexní chladírenská řešení, u kterých klademe důraz na nadstandardní kvalitu a optimální efektivitu použitých technologií.

Náplň práce

Obsluha strojů ve výrobě v oblasti chladírenství
Seřizování strojů, práce s technickou dokumentací
Technické činnosti při kompletaci chladírenského nábytku a zařízení
Další odborné činnosti v závislosti na Vaší kvalifikaci a zkušenostech

Požadujeme

SOU nebo SŠ technického směru (strojírenství, elektro, obsluha CNC apod.)
Zkušenost z obdobné pozice výhodou
Ochotu pracovat ve 3-směnném provozu

Nabízíme

Zázemí mezinárodní expandující společnosti
Různorodou a perspektivní práci
Atraktivní mzdové ohodnocení
Dotované stravování
5 týdnů placené dovolené
Příspěvek na životní pojištění / penzijní spoření
Příspěvek na dojíždění

Místo pracoviště: Kaplice

Region: Jihočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: obsluha stroje

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy