Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka

Inženýři elektronici projektanti, konstruktéři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11520340704 | aktuálnost: 8. 10. 2016

Náplň práce:
-spolupráce na zavádění nových programů do výroby – podpora v oblasti elektroniky
-hlídání rizik a zajištění kompletního reportingu s cílem dodržet odpovídající kvalitu, ziskovost a nákladovost, časové -termíny a plánované zdroje
-vytvoření a udržování vztahů se zákazníky a blízká spolupráce s různými interními odděleními
-zodpovědnost za realizaci jednotlivých částí elektronického projektu a za komunikaci se zákazníkem
-zodpovědnost za plnění akčních plánů
-vedení interních procesů a postupů projektového týmu
-zajištění úplnosti a správnosti elektronických projektů před jejich ukončením
-tvorba rozpočtů pro programové řady

Co požadujeme:
-VŠ vzdělání
-praxe min. 3 roky na pozici v oblasti výroby nebo vývoje elektroniky (ideálně automotive)
-zkušenosti z výrobní společnosti a zkušenosti se zaváděním nových výrobků výhodou
-velmi dobré komunikační, prezentační a vyjednávací dovednosti
-zkušenosti s komunikací se zákazníkem a prezentace výsledků
-aktivní znalost anglického jazyka
-schopnost přizpůsobit se změnám a určovat priority
-zkušenost s projektovým řízením
-schopnost zlepšování procesů a určování hodnot
-schopnost plánovat a vést projektový tým k úspěšným výsledkům projektů při splnění termínů, kvality a požadavků na náklady
-schopnost práce s technickými specifikacemi

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha