Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Noroo Bee Chemical Czech s.r.o.

Specialisté v oblasti prodeje, nákupu, marketingu a styku s veřejností

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11152070795 | aktuálnost: 24. 8. 2016

z: 21.7.2016; a: 23.8.2016; popis pozice: péče, komunikace a návštěvy zákazníků v tuzemsku i zahraničí; prezentace společnosti, služební cesty, vedení obchodních jednání, řešení obchodních i technických problémů, tvorba obchodního plánu, úzká spolupráce s OEM partnerem, odpovědnost za prodej a svěřené zákazníky, hledání nových obchodních příležitostí, spolupráce s oddělením kvality a technickým oddělením, vedení nových projektů, administrativa; jedná se zajímavou práci s kompletním zaučením; pracovní doba 7:00 - 16:00 hodin, hodinová pauza na oběd, podmínkou anglický jazyk na komunikativní úrovni, aktivní řidič, flexibilita, fyzická zdatnost, občasná manipulace s břemeny, odolnost proti stresu, příjemné vystupování, schopnost učit se novým věcem, ŘP B; zaměstnan. výhody: stravenky plně hrazené zaměstnavatelem v hodnotě 85,- Kč, firemní bonusy - 13. a 14. plat, příspěvek na telefon; VŠ absolventi, NJ a zkušenosti v obchodě a automobilovém průmyslu vítány; v případě zájmu kontaktujte p. Petkova emailem

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 17 000 - 19 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Marketing, reklama, public relations

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail