Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Správa železniční dopravní cesty, státní organizace

Specialisté v oblasti dopravy

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11739840743 | aktuálnost: 30. 11. 2016

Místo výkonu práce: Železničářská č.p. 1386/31, Ústí nad Labem.
Náplň práce: vedení technického oddělení ST, připomínkování staveb v ochranném pásmu dráhy, výkon odborného technického dozoru, kontrolní činnost, pasportní evidence železničních přejezdů, zajišťování provozuschopnosti mechanizace, zajišťování servisu radiostanic, zajišťování školení, zkoušek a dalšího vzdělávání pracovníků ST Ústí nad Labem.
Požadujeme: střdoškolské nebo vysokoškolské vzdělání, manažerské schopnosti, trestní bezúhonnost způsobilost zk. K-07 dle předp. SŽDC Zam-1, předpoklady pro splnění zdravotní a psychické způsobilosti, dobrá znalost práce na PC MS Office, řidičský průkaz sk. B, pedagogické minimum vítáno.
Nabízíme: platové podmínky: 25 000 - 32 000,- Kč., dovolenou navíc, podnikové stravování, jízdní výhody.
Zájemci se mohou hlásit telefonicky nebo na e-mail.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 25 000 - 32 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Správa železniční dopravní cesty, státní organizace, Ing. Dag Kraus, KrausD@szdc.cz, +420 724 346 447