Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Dveře dokořán z.s.

Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10903560772 | aktuálnost: 14. 7. 2016

Jedná se o dohodu o provedení práce - poté možné převedení na pracovní smlouvu !!! Místo výkonu práce: Aš, příp. okres Cheb. Výše odměny z DPP: 10.000,- Kč až 20.000,- Kč (dle vzdělání a praxe). Vhodné i pro osoby se zdravotním postižením. Pracovní doba: Po-Pá 8:00-16:00 h + dle potřeby. Požadujeme: střední pedagogická škola se zaměřením na sociální služby nebo středoškolské vzdělání a kvalifikační kurz pracovníků v sociálních službách (není podmínkou), životopis na e-mail, příp. řidičský průkaz, bezúhonnost, zkušenost, morální hodnoty, důvěryhodnost, empatie, spolehlivost, zodpovědnost, fyzická a psychická odolnost, trpělivost, obětavost, tolerance, komunikační schopnosti a přizpůsobivost, důslednost, flexibilita, kreativita, pozitivní přístup k lidem a životu, přirozená inteligence, schopnost a zájem o získávání nových zkušeností, vědomostí a vzdělávání v sociální oblasti. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 10 000 - 20 000 Kč / měsíc

Region: Karlovarský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail