Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Obchodní zástupce - strojírenství

referenční číslo: 5525 | aktuálnost: 18. 9. 2016

Máte zkušenosti s prodejem výrobních strojů? Je pro Vás výzvou rozšířit obchodní tým úspěšné mezinárodní společnosti? Rádi cestujete a pracujete samostatně?

Potom hledáme právě Vás

Nadnárodní společnost, výrobce strojů pro opracování plechů, hledá nového kolegu na pozici:

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - STROJÍRENSTVÍ

Náplň práce

  • Prodej výrobních strojů pro opracování plechů v Čechách
  • Péče o stávající zákazníky, akvizice nových zákazníků
  • Tvorba obchodních nabídek a smluv
  • Jednání o cenových podmínkách
  • Technické poradenství

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání ideálně strojního směru
  • Zkušenosti s prodejem výrobních zařízení a strojů
  • Znalost angličtiny na komunikativní úrovni
  • Ochotu cestovat po ČR
  • Výborné komunikační schopnosti, aktivní přístup

Nabízíme:

  • Automobil i k soukromému využití
  • Výborné mzdové podmínky (roční bonusy)
  • Zázemí dynamické mezinárodní společnosti
  • Týden dovolené navíc
  • Odborná školení
  • Práci formou home office
  • Místo výkonu práce: Čechy (především západní a střední Čechy, Plzeňský kraj)

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha