Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Manažer pro klíčové zakázníky - strojírenské podniky

referenční číslo: 11086 | aktuálnost: 7. 8. 2016

Máte zkušenosti s jednáním s klíčovými zákazníky společnosti? Umíte navazovat dlouhodobé obchodní vztahy a být poradcem a partnerem pro zákazníka? Komunikujete výborně anglickým jazykem a chcete být součástí celosvětově působící společnosti?

Pak hledáme právě Vás

Významná společnost ve svém oboru hledá do svých řad nového kolegu na pozici:

MANAŽER pro KLÍČOVÉ ZAKÁZNÍKY - STROJÍRENSKÉ PODNIKY

Náplň práce

  • Rozvíjení vztahů s klíčovými zákazníky z řad především strojírenských podniků
  • Uspokojování potřeb zákazníka a hledání nejlepšího řešení
  • Příprava obchodních plánů a prodejních strategií
  • Řízení celých zakázek
  • Sledování konkurence
  • Cestování po ČR

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Víceleté zkušenosti na obchodní pozici včetně péče o klíčové zákazníky
  • Znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni slovem i písmem
  • ŘP sk. B – ochotu cestovat po celé ČR
  • Výborné komunikační a vyjednávací schopnosti

Nabízíme:

  • Automobil i k soukromému využití
  • Velmi dobré mzdové podmínky
  • Zázemí silné stabilní společnosti na trhu
  • Profesionální přístup
  • Možnost kariérního růstu
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Práci formou home office
  • Místo výkonu práce: Jihomoravský kraj/celá ČR

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha