Typ nabídky

Minimální mzda

AB Domus Reality - Specialista prodeje nemovitostí pro Prahu a Středočeský kraj

referenční číslo: 95473709 | aktuálnost: 06.02.2017

AB Domus s.r.o.

Ryze česká realitní společnost hledá v Praze jednotlivých regionech Středočeského kraje nové kolegy.

Náplň práce

Zajímáte se o reality?
Chcete být úspěšní?
Hledáte práci, která Vás bude bavit?
Chcete si sami stanovit výši svého platu?
Udělejte správný krok - stańte se Specialistou prodeje nemovitostí společnosti AB Domus Reality
Nabízíme Vám příležitost - pro uvedené regiony hledáme specialisty prodeje s možností perspektivní pozice regionálního managera.
Podpora osobního mentora po celou dobu spolupráce
Propracovaný systém školení a osobních tréninků.
Naučíme Vás vydělávat stabilně zajímavé peníze
Nabízíme vynikající finanční ohodnocení, flexibilní pracovní dobu, samostatnost, profesní růst

Požadujeme

- SŠ nebo VŠ vzdělání
- komujikační a vyjednávací schopnosti
- obchodní dovednosti, flexibilitu
- zkušenosti z oboru realit, obchodu, pojišťovnictví, finančního poradenství jsou vítány, nejsou však podmínkou
- trestní bezúhonnost, vysoký etický a morální profil

Nabízíme

- vynikající ohodnocení, velmi dobré pracovní podmínky
- zdarma kompletní zaškolení v oboru realit, tréninky obchodních dovedností, osobní mentor v prvních měsících po nástupu
- možnost osobní profesního růstu
- ovědčené know-how ryze české realitní společnosti
- referenční business, sdílení společných databází nemovitostí

Místo pracoviště: Praha, Beroun, Příbram, Benešov, Mělník, Kutná Hora, Kolín, Mladá Boleslav, Kladno

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Administrativa, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Reality, Služby, osobní služby, au-pair

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova

Vhodné pro: Seniory, Rodiče s dětmi, Absolventy