Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Jan Bayer

Řídící pracovníci v oblasti obchodu

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 9791360712 | aktuálnost: 7. 12. 2016

"Hledám k sobě člověka na tuto manažerskou pozici. Práci Vás naučím, ale na oplátku požaduji maximální odhodlanost, chuť nebýt průměrem, chuť učit se novým věcem." Své životopisy zašlete na email j.bayer@post.cz i s průvodním textem.
Pracovní doba: pružná pracovní doba.
Požadavky: Řidičský průkaz sk. B , perfektní komunikace, sympatický vzhled, pracovitost, SŠ vzdělání.
Náplň práce: 1. - 2. měsíc zaškolování, komunikace se zákazníky, servis klientů, 3. měsíc pracovní pohovory, servis klientů, manažerské vzdělávání v rámci společnosti.
Nabízíme: pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup možný ihned, firemní telefonní síť, perfektní mezilidské vztahy na pracovišti, manažerské vzdělání v rámci společnosti!
Vhodné i pro absolventy.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 45 000 Kč / měsíc

Region: Karlovarský kraj

Obor: Management

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Jan Bayer, Jan Bayer, majitel, j.bayer@post.cz, +420 776 482 299