Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Poradna pro občanství/Občanská a lidská práva

Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11253340735 | aktuálnost: 13. 8. 2016

Místo výkonu práce: Trmice, Fügnerova 59/20 a Zolova č.p. 502/2, Krásné Březno, Ústí nad Labem.
Požadujeme:
- splnění minimálních kvalifikačních požadavků odborné způsobilosti dle § 116 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, v platném znění (výhodou kurz pracovníka v sociálních službách)
- výhodou předchozí zkušenost s přímou prací s klienty
- smysl pro odpovědnost, samostatnost a pečlivost
- ochotu pracovat v terénu a ochotu cestovat
- smysl pro empatii ve vztahu k uživatelům služeb a schopnost vcítění do jejich potřeb
- výborné komunikační dovednosti
- solidní orientaci v právních předpisech z oblasti sociálních služeb, sociálně právní ochrany dětí, sociálního zabezpečení a civilního práva
- znalost práce na PC (náročnější administrativa).

Nabízíme zajímavou práci v profesionální organizaci, která dosáhla významných rozsudků ve věci porušení práv svých klientů u Evropského soudu pro lidská práva ve Štrasburku, Ústavního soudu, Nejvyššího soudu a dalších justičních instancí, možnost ovlivňovat koncepční materiály České republiky (jednotlivé národní akční plány, návrhy zákonů a podzákonných norem atd.), přátelské, podpůrné a tvůrčí zázemí organizace s týmovou nebo individuální supervizí, dobré platové ohodnocení, možnost dalšího vzdělávání při poskytnutí studijního volna, samozřejmostí je zaškolení.
Svůj strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte nejpozději do 23. srpna 2016 na e-mail: volna.mista@poradna-prava.c z.

Výběrové řízení je koncipováno jako dvoukolové, k ústním pohovorům do prvního kola mohou být pozváni pouze uchazeči splňující výše zmíněné požadavky. Poradna pro občanství/Občanská a lidská práva si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 13 000 - 15 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail