Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

GAMA stavby s.r.o.

Hlavní stavbyvedoucí

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11129880784 | aktuálnost: 4. 1. 2017

Nástup ihned. Kontakt Mgr. Žouželková Helena tel.: 775 984 890, e-mail: helena@gamastavby.cz. Náplň práce: práce se zaměřením na řízení a organizaci stavebně montážních prací na svěřeném úseku stavby, koordinaci prací firemního týmu a subdodavatelů, materiálové a technické zabezpečení stavby, dodržování technologických postupů a zajišťování provádění průkazních a kontrolních zkoušek u jednotlivých pracovních postupů. Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, možnost seberealizace a dalšího profesního rozvoje, odpovědná a zajímavá práce, zajímavé finanční ohodnocení odpovídající praxi a dosaženým výsledkům, motivační odměny. PD: Po-Pá 7:00-15:30 hod. Pracoviště: Sebastiniho ul. 2, Držovice

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Management

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

GAMA stavby s.r.o., Mgr. Helena Žouželková, helena@gamastavby.cz, +420 775 984 890

Odpovědět na inzerát