Typ nabídky

Minimální mzda

Manager call centra #5127594 (Okres Vsetín, CZ)

referenční číslo: 5127594 | aktuálnost: 02.05.2017

People Consulting s.r.o.

Náplň práce

hledá pro svého klienta, významnou obchodní společnost působící v oblasti AUTOMOTIVE, vhodné kandidáty/kandidátky na pozici:

MANAGER CALL CENTRA

Pracovní náplň: Řízení obchodního kanálu call centra Motivování a hodnocení členů svěřeného týmu Zodpovědnost za plnění stanovených obchodních cílů Předávání osobních zkušeností s prodejem po telefonu Pravidelný reporting vedení společnosti
Náš klient požaduje: SŠ/VŠ vzdělání Praxi na manažerské pozici v Callcentrum/Telesales PODMÍNKOU (1 rok) Praktické zkušenosti s obchodováním po telefonu PODMÍNKOU Prokazatelné obchodní úspěchy a jasné výsledky Zkušenosti s vedením a motivací podřízených Obchodního ducha s orientací na výsledky Komunikativní úroveň angličtiny
Náš klient nabízí: Zázemí stabilní a prosperující obchodní společnosti Samostatnou práci na HPP na dobu neurčitou Motivující finanční ohodnocení + bonusy Mobilní telefon, notebook, stravenky, automobil Možnost seberealizace a uplatnění zkušeností Nástup možný ihned Lokalita: okres Vsetín

Máte-li zájem o tuto pozici, použijte prosím možnost „Mám zájem“.