Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Systémový inženýr unix

referenční číslo: 2188 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Máte zkušenosti s administrací unixových systémů? Hledáte uplatnění v prosperující společnosti s mezinárodní působností? Domluvíte se anglicky?

Pak hledáme právě Vás

Mezinárodní IT společnost rozšiřuje svůj tým o kolegy / kolegyně na pozici:

SYSTÉMOVÝ INŽENÝR UNIX

Náplň práce

  • Správa Linux / Unix serverů, instalace a konfigurace linuxových systémů, monitoring.
  • Dohled nad unixovými systémy a odstraňování problémů, monitoring IT infrastruktury.
  • Instalace a konfigurace databázových serverů.
  • Spolupráce s oddělením vývoje, spolupráce na testování a zavádění změn.
  • Správa IT infrastruktury společnosti ve směnném provozu.
  • Možnost technického vedení juniorů.

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání v oblasti IT
  • Pokročilá praxe v oblasti administrace Linux systémů.
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni, další jazyky výhodou.
  • Znalost High Availability řešení
  • Orientace ve skriptovacích jazycích.
  • Znalost konfigurace síťových protokolů.
  • Dobré analytické schopnosti, samostatnost, týmový duch.
  • Schopnost práce ve směnném provozu.

Nabízíme:

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Velmi zajímavou práci a rozvoj ve specifickém oboru
  • Možnost seberealizace a profesního růstu
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Perfektní technické i technologické zázemí
  • 5 týdnů dovolené, sickdays
  • Příspěvek na stravování a penzijní připojištění
  • Pracoviště Brno

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha