Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Hledáme šikovné a spolehlivé brigádnice/ky do obchodního řetězce. Součástí práce je vytvářet atmosféru, ve které se zákazníkům skvěle nakupuje. Díky flexibilitě směn se hodí nejen pro studenty, ale i pro všechny ostatní hledající přivýdělek. Pracoviště se nachází v Říčanech u Prahy. Nástup možný ihned. Náplň práce: - doplňování zboží v oddělení čerstvých potravin - doplňování zboží v oddělení suchých potravin - výpomoc v oddělení s pečivem - výpomoc u pultu s masem

Doplňování potravin v hypermarketu - 109 Kč/hod.

referenční číslo: 6954 | aktuálnost: 10. 10. 2016

Hledáme šikovné a spolehlivé brigádnice/ky do obchodního řetězce. Součástí práce je vytvářet atmosféru, ve které se zákazníkům skvěle nakupuje. Díky flexibilitě směn se hodí nejen pro studenty, ale i pro všechny ostatní hledající přivýdělek. Pracoviště se nachází v Říčanech u Prahy. Nástup možný ihned.

Náplň práce:
- doplňování zboží v oddělení čerstvých potravin
- doplňování zboží v oddělení suchých potravin
- výpomoc v oddělení s pečivem
- výpomoc u pultu s masem

Požadujeme:

- potravinářský průkaz
- zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost

Nabízíme:

- dlouhodobou spolupráci
- možnost volby směn
- mzdu 109 Kč/hod.
- dohodu o pracovní činnosti
- pravidelný výplatní termín

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail