Typ nabídky

Minimální mzda

Lékař/lékařka spondylochirurgie

referenční číslo: 94E16162 | aktuálnost: 07.03.2018

Fakultní nemocnice v Motole

Fakultní nemocnice v Motole přijme lékaře/lékařku pro Kliniku spondylochirurgie 1. LF UK a FN Motol.

Náplň práce

Kontakt:
Renata Zachová, sekretariát Kliniky spondylochirurgie 1. LF UK a FN Motol; tel. č.: 224432581, e-mail: renata.zachova@fnmotol.cz; as. MUDr. Jan Kryl, zástupce přednosty, tel. č.: 777237501, e- mail: jan.kryl@fnmotol.cz

Požadujeme

Ukončená LF, pracovitost, spolehlivost, odpovědnost, proklientský přístup, znalost alespoň 1 světového jazyka výhodou. Plný úvazek.

Nabízíme

Velmi dobré platové podmínky, možnost profesního růstu v oboru, možnost realizovat se na velmi prestižním pracovišti v mladém kolektivu spolupracovníků. Dále nabízíme ubytování pro mimopražské a další zaměstnanecké benefity.

Místo pracoviště: V Úvalu 84, Praha 5, 150 06

Region: Praha

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Profese: chirurg

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské

Vhodné pro: Absolventy