Typ nabídky

Minimální mzda

Skladník - VZV - praha 10, 20-25 000 Kč

referenční číslo: 94D707FF | aktuálnost: 29.08.2016

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, stabilní společnost působící na trhu ČR, hledáme pro pracoviště na Praze 10 vhodné kandidáty na pozici SKLADNÍK.

V tuto chvíli obsazujeme více pracovních míst - velká šance získat stabilní a dobrou práci v Praze.

Náplň práce:
- nakládání a vykládání materiálu pomocí VZV
- uložení a označení materiálu
- příprava materiálu
- operativní práce dle pokynů nadřízeného
- dohled nad bezpečným naložením zboží

Práce probíhá v týmu kolegů na stejné pracovní pozici, nadřízeným je směnový mistr, jde o dvousměnný provoz.

Požadujeme:
- vyučení / SŠ vzdělání
- manuální zručnost
- praxe s prací z logistických center výhodou, ne podmínkou
- samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost
- průkaz na VZV (i propadlý)
- základní znalost práce na PC
- praxe se SAPem, nebo jiným inf. systémem (NAVISION, SCALA, apod) výhodou, rozhodně ne podmínkou
- trestní bezúhonnost
- ŘP sk. B
- nástup možný, dle dohody, IHNED

Nabízíme:
- možnost pracovat v prostředí úspěšné společnosti na Praze 10
- plný pracovní úvazek
- velmi zajímavé platové ohodnocení - FIX + bonusy - cca 20-25 000 Kč (vč. bonusů za mimořádný výkon)
- zaměstnanecké benefity (týden dovolené navíc, příspěvek na stravu, penzijní připojištění apod.)

Váš strukturovaný životopis v češtině, prosím, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Mzda: 20 000 - 25 000 Kč

Místo pracoviště: Praha 10

Region: Praha

Obor: Administrativa, Doprava, logistika, Ostatní, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity