Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Kadeřník / kadeřnice

referenční číslo: 7977 | aktuálnost: 5. 7. 2016

Pro nový kadeřnický salon v centru Brna hledáme nové kolegy na pozici: KADEŘNÍK / KADEŘNICE

Máte vůli učit se nový věcem, chcete se zdokonalovat a být profesionál ve svém oboru? Jste týmový a loajální hráč?

Pokud ano, tak čtete ten správný inzerát a my hledáme právě Vás.

Náplň práce

  • kadeřnické služby

Požadujeme:

  • SŠ/SOU vzdělání v oboru kadeřník/holič
  • Praxi 1-3 roky v oboru
  • Precizní kadeřnickou práci
  • Pro-aktivitu, nadšení, zaměření na výsledek, kreativitu
  • Příjemné vystupování, pro-zákaznická orientace, vstřícný přístup
  • Spolehlivost a zodpovědnost
  • Ochotu rozvíjet se a zdokonalovat ve svém oboru
  • Znalost AJ výhodou, nikoli podmínkou

Nabízíme:

  • Práci na HPP, důkladný, intenzivní trénink v zahraničí pro Vás ZDARMA!
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Možnost seberealizace v zajímavé, odpovědné a samostatné práci
  • Příležitost k dalšímu profesnímu rozvoji – vypracování se na vedoucí pozici
  • Možnost dalšího vzdělávání pro osobní a profesionální růst – pravidelné navazující tréninky v zahraničí a v České republice
  • Mladý a přátelský kolektiv
  • Příjemné a nové pracovní prostředí v centru Brna
  • V případě zájmu o tuto pozici zašlete Váš životopis na níže uvedený email, případně volejte o další informace.
  • Kontaktní údaje:
  • Tel: 608 906 960
  • Email: kariera@trendyhair.cz

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha