Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné nabídky práce.

Technik správy nemovitostí

referenční číslo: 94C93AB1 | aktuálnost: 02.05.2017

RAK CZ a.s.

Náplň práce

Popis pozice:

Řešení problematik při správě nemovitostí

Požadujeme

- Technickou zdatnost
- Praktickou zkušenost
- Proaktivní přístup v pracovních úkonech a následných aktivitách
- Samostatnost, komunikativnost, pozitivní a kladný přístup ke všem činnostem
- Uživatelská znalost práce s PC
- Chuť na sobě pracovat, dále se odborně vzdělávat, rozvíjet se a zdokonalovat se
- Právní povědomí z oblasti nemovitostního práva výhodou

Nabízíme

- individuální přístup na úrovni firmy s tradicí na realitním trhu od roku 1990 - vstřícný a kolegiální kolektiv - možnost uplatnit se bez ohledu na věkovou kategorii - komplexní zaškolení a adaptaci na nové podmínky v systému managementu kvality u všech hlavních činností Sídlo a kancelář společnosti: RAK CZ a.s. Revoluční 11, 110 00 Praha 1 tel.: 602 360 342 e-mail: svatosova@rak.cz

Místo pracoviště: Praha a okolí

Region: Praha

Obor: Reality, Technika, elektrotechnika

Profese: správa objektu

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita