Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

BILLcom, spol. s r.o.

Účetní všeobecní

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11170670739 | aktuálnost: 28. 7. 2016

Pracovní poměr na dobu určitou (do 30.4.2018) s předpokladem prodloužení smlouvy na dobu neurčitou (pracovní místo není zástupem za zaměstnance). Místo vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné a osoby se zdravotním postižením s max. 2. stupněm invalidity.
Náplň práce: kompletní zpracování účetnictví a daňové evidence pro více účetních jednotek vč. závěrkových prací, prezentace výstupů z účetnictví.
Požadavky: min. SŠ vzdělání ekonomického směru; praxe v kompletním vedení účetnictví min. 2 roky; znalost práce s MS Excel; řidičský průkaz sk. B; znalost AJ nebo NJ výhodou.
Další předpoklady: samostatnost, odpovědnost, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, reprezentativní a příjemné vystupování, rozhodnost, dobré organizační schopnosti, flexibilita, odolnost proti stresu.
Zaměstnavatel nabízí: různorodou práci v oboru vedení účetnictví a daňové evidence, možnost odborného růstu, mladý pracovní kolektiv, přátelské pracovní prostředí, motivující finanční ohodnocení, příspěvek na stravování. Možnost profesního postupu (hlavní účetní, vedoucí účetní skupiny), po zapracování mzda až 25000,- Kč.
Přihlášky a strukturovaný profesní životopis zaslat na e-mail: hr@billcom.cz. NEKONTAKTOVAT TELEFONEM.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail