Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Obchodně projektový manažer

referenční číslo: 11243 | aktuálnost: 20. 8. 2016

Máte zkušenosti s vedením projektů a zároveň jste schopný obchodník? Rádi byste získali další zkušenosti ve výrobní společnosti, která dodává elektrotechnická zařízení na špičkové úrovni do nejrůznějších průmyslových odvětví? Máte technické myšlení?

Pak je tato pozice určena právě Vám

Moderní a stále rostoucí česká společnost s dlouholetou tradicí hledá posilu do svého týmu na pozici:

OBCHODNĚ PROJEKTOVÝ MANAŽER (až 32.000,- Kč fix)

Náplň práce

  • zajištění nabídkových řízení
  • kompletní vedení domluvených projektů
  • komunikace se zákazníky
  • příprava cenových kalkulací
  • poptávky subdodávek
  • plánování logistiky

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání (technické zaměření)
  • anglický jazyk – komunikativní znalost (jednání s obchodními partnery)
  • zkušenost s vedením projektů
  • komunikativnost, organizační schopnosti, technické myšlení
  • ŘP sk. B
  • znalost MS Office

Nabízíme:

  • práci ve výrobní společnosti využívající nejmodernější technologie
  • další odměny dle systému provizí
  • možnost dále se profesně rozvíjet
  • pružnou pracovní dobu
  • 4 týdny dovolené (další dovolenou navíc dle odpracovaných let)
  • vzdělávací kurzy
  • nástup možný IHNED (případně dle domluvy)
  • pracoviště: Kolín

Mzda: 28 000 - 32 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha