Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

People Consulting s.r.o.

Specialista/KA interní logistiky #6223991 (Praha východ, CZ)

referenční číslo: 6223991 | aktuálnost: 29. 9. 2016

People Consulting, s.r.o.
hledá pro svého klienta, významnou mezinárodní obchodně výrobní společnost, vhodnou osobnost na pozici:

SPECIALISTA/KA LOGISTIKY

Popis pozice / Náplň práce:

Objednávání materiálu/výrobků z mateřské společnosti
Sledování termínů dodávek materiálu/výrobků
Komunikace s nasmlouvanými dopravci
Řešení případných reklamací
Inventury skladů

Požadujeme:

SŠ/VŠ vzdělání adekvátního zaměření
Min. 2 roky zkušeností v oblasti interní logistiky (referent, specialista)
Znalost NJ na komunikativní úrovni – výhodou nikoliv podmínkou
Uživatelskou znalost a orientaci v informačních systémech výhodou (SAP)
Zodpovědnost, pozitivní a energický přístup, komunikativnost, samostatnost i týmového hráče

Nabízíme:

Zázemí rozvíjející se společnosti s dlouholetou tradicí (již více než 60 let)
Možnost seberealizace a uplatnění svých znalostí v oblasti logistiky
Pracovní smlouvu na dobu neurčitou a hlavní pracovní poměr
Velice zajímavé finanční ohodnocení + 13.plat
Mobilní telefon, notebook
Stravování na pracovišti, penzijní připojištění a další
Nástup možný ihned či po vzájemné dohodě
Region: Praha – východ, Říčany

Máte-li zájem o tuto pozici, použijte možnost „odpovědět“.

Veškeré došlé reakce budou zpracovány výhradně společností PeopleConsulting, proto pro případné otázky kontaktujte paní Mgr. Nikolu Drábkovou pod +420 725 790 750 nebo na emailu nikola.drabkova@peopleconsulting.cz .

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha