Typ nabídky

Minimální mzda

Lékař/lékařka pro transplantace plic.

referenční číslo: 94622F3D | aktuálnost: 20.02.2017

Fakultní nemocnice v Motole

Fakultní nemocnice v Motole, v Úvalu 84, 150 06 Praha 5 přijme lékaře/lékařku pro Centrum vysoce specializované péče pro transplantace plic 2. LF UK a FN Motol.

Náplň práce

Fakultní nemocnice v Motole přijme pro Pneumologickou kliniku 2. LF UK lékaře/ku se specializovanou způsobilostí a zájmem o transplantační medicínu na Centrum vysoce specializované péče pro transplantace plic. Kontakt: sekretariát Pneumologické kl. 2. LF UK a FNM, FN Motol, v Úvalu 84, 150 06 Praha 5 nebo: miloslav.marel@fnmotol.cz . Info: 22443 6601.

Požadujeme

Specializovaná způsobilost v oboru pneumologie, interna nebo imunologie a zájem o transplantační medicínu. Plný úvazek.

Nabízíme

Možnost dalšího odborného růstu, účast v unikátním programu transplantace plic na špičkovém univerzitním pracovišti, uplatnění ve vědecké práci, nadstandardní fin. ohodnocení, ubytování pro mimopražské a další zaměstnanecké benefity. Nástup ihned.

Místo pracoviště: Praha 5 - Motol

Region: Praha

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Profese: alergolog/imunolog, internista, pneumolog

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské