Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Mondi Štětí a.s.

Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10853790751 | aktuálnost: 2. 8. 2016

Požadujeme:
SŠ,SOU vzdělání technického směru
ochota práce na směny (nepřetržitý provoz)
platné oprávnění na vysokozdvižný vozík
technické myšlení, flexibilita
ochota učit se
samostatné rozhodování
aktivní přístup k práci

Pracovní náplň:
Zajišťuje kontrolu a funkčnost svěřeného zařízení
Řídí a obsluhuje balicí linku
Zajišťuje čistící a odstávkové práce
Odpovídá za plnění hygienických a jiných požadavků stanovených pro výrobu papíru určeného pro styk s potravinami
Zadává záznamy o poruchách a nedostatcích do systému SAP
Provádí příjem, skladování a výdej materiálů vč. kvantitativní a vizuální kontroly (role, balící materiály, pigment…)
Provádí odborné zaskladnění a vyskladnění přijatého materiálu pomocí manipulační techniky nebo manuálně
Vede předepsanou evidenci skladovaného materiálu
Provádí inventarizaci skladových zásob

Nabízíme:
prostředí úspěšné nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí
možnost pro další osobní a profesní růst
propracovaný systém zaměstnaneckých benefitů.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 16 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha