Typ nabídky

Minimální mzda

Finanční účetní

referenční číslo: 945B3744 | aktuálnost: 02.05.2017

prokariera s.r.o.

Všechny informace k pozici i další nabídky najdete na www.prokariera.cz . v případě zájmu o registraci v naší interní databázi zájemců o pracovní nabídky, pošlete CV na info@prokariera.cz.

Náplň práce

- naším klientem je mezinárodní poradenská kancelář poskytující právní, daňové, auditorské a podnikové poradenství. Jejich cíl – pomáhat klientům po celém světě v rozvoji jejich podnikatelských aktivit. Filozofie firmy je založená na týmové práci, kvalitě poskytovaných služeb a individuálním přístupu nejen ke klientům, ale i k zaměstnancům. Společnost má více jak 40ti letou tradici s kořeny v Německu a v současnosti více jak 100 poboček po celém světě
- komplexní zpracování agendy podvojného účetnictví
- práce v účetních programech
- možnost vypracování se odborně i profesně

Požadujeme

- SŠ (nejlépe obchodní) / VOŠ / VŠ (ekonomického směru), vhodné i pro studenty posledních ročníků
- praktická zkušenost s komplexním zpracováním agendy podvojného účetnictví 2-3 roky
- orientace v účetních zákonech a předpisech
- komunikativní AJ nebo NJ
- výhodou: zkušenost s vedením účetnictví v systému 6k případně Money S3
- velmi dobrá orientace a používání balíku MS Office

Nabízíme

- zajímavé finanční ohodnocení podpořeno benefity
- HPP s možností nástupu ihned
- další odborné i jazykové vzdělávání
- systematické profesní vzdělávání v oblasti účetnictví
- teambuildingové akce
- příjemná pracovní atmosféra s místem výkonu v centru Brna

Místo pracoviště: Brno

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Ekonomika, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Justice, právo, legislativa, Státní, veřejná správa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy, Studenty