Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Státní fond životního prostředí České republiky

Odborný rada - projektový/á manažer/ka

referenční číslo: 943CF07E | aktuálnost: 20. 7. 2016

Náplň činnosti na služebním místě spočívá:
- v administraci projektů technické pomoci OPŽP (SFŽP, MŽP, AOPK),
- v konzultaci s odbornými garanty projektů na SFŽP/koordinátory projektů,
- posuzování a určování přijatelnosti projektového námětu, v kontrole dodržování stanovených termínů a parametrů projektu,
- v kontrole veřejných zakázek,
- určování způsobilosti výdajů v rámci projektů TP OPŽP dle předpisů OPŽP,
-tvoření a vyhodnocování přehledů čerpání prostředků, přípravě podkladů pro kontroly a audity, zabezpečování součinnosti během probíhajících kontrol a auditů;
- administrace projektů v MS2014+, zpracovávání dat a přehledů v MS Excel.

Požadujeme:

požadavky na pozici naleznete v oznámení o vyhlášení výběrového řízení na webové adrese:

Nabízíme:

- služební poměr na plný úvazek
- perspektivní a zajímavou práci v příjemném prostředí
- možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
- zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna (sick days), stravenky, FKSP, notebook, mobilní telefon)

Místo pracoviště: Praha

Region: Hl. m. Praha

Obor: Státní, veřejná správa

Specializace: úředník státních / veřejných institucí

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha