Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Kalibrační technik

referenční číslo: 12904 | aktuálnost: 1. 12. 2016

Hledáš perspektivní zajímavou práci? Máš elektro vzdělání a platnou Vyhlášku č. 50/1978 Sb., §5? Láká Tě práce ve velké a dynamicky se rozvíjející společnosti?
Pak neváhej a zašli mi svůj životopis
Nadnárodní společnost hledá do svého týmu kolegu na pozici:

KALIBRAČNÍ TECHNIK (22-25.000,- Kč)

Náplň práce

  • Provádění měření a kalibrace
  • Tvorba kalibračních plánů a jejich průběžná aktualizace
  • Údržba měřidel
  • Poradenství v této oblasti

Požadujeme:

  • SOU, SŠ elektro
  • Platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb., §5
  • Základní znalost anglického jazyka (čtení dokumentace)
  • Ochotu naučit se novým věcem
  • Chuť do práce

Nabízíme:

  • Možnost stát se opravdovým odborníkem v oboru
  • Jazykové kurzy
  • Týden dovolené navíc
  • Kompenzované přesčasy
  • Dotované stravování v areálu společnosti
  • Místo výkonu práce: Praha, Praha - východ

Mzda: 22 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha