Typ nabídky

Minimální mzda

Produktový manažer IT – Embedded Boards

referenční číslo: 538 | aktuálnost: 30.01.2020

ALP consulting

Pro našeho významného klienta působícího na českém a slovenském trhu jako nezávislý distributor elektronických komponentů a IT, hledáme vhodného uchazeče na pozici:

Náplň práce

  • Komunikace se zákazníky – návrh možného řešení a projektové nabídky
  • Budování dlouhodobého vztahu s našimi zákazníky
  • Správa svěřeného produktového portfolia
  • Příprava pokladů pro katalogy a web
  • Příprava a realizace produktových prezentací a školení
  • Komunikace se zahraničními dodavateli

Požadujeme

  • VŠ (SŠ) vzdělání v oboru IT
  • Velmi dobrý přehled v HW a SW a jejich aplikace
  • Znalost embedded IT technologií (počítačové moduly, jednodeskové PC, CPCI)
  • Komunikativní znalost AJ (odborná školení u zahraničních partnerů)
  • Dobré analytické schopnosti, samostatnost, pracovní nasazení, schopnost týmové práce
  • Řidičské oprávnění sk. B

Výhodou:

  • Středoškolské vzdělání se zaměřením elektro
  • Orientace v Embedded modulech – proprietární / open standard.
  • Orientace v SBC – komerční (Raspberry Pi, atd…), industriální 1,8“/2,5“/3,5“
  • Orientace v CPCI – CPCI / CPCI serial / microTCA
  • Orientace v Embedded OS prostředí
  • Odborná praxe v oboru vítána

Nabízíme

  • Odpovídající platové ohodnocení, motivační ohodnocení
  • Vzdělávací a jazykové kurzy
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Mladý kolektiv
  • Příspěvek na stravování
  • Školení u zahraničních partnerů
  • Nástup možný ihned

V případě, že splňujete veškeré výše uvedené požadavky, zašlete prosím svůj životopis na email alp@alpconsulting.cz

Pokud budete mít zájem o další volné pozice z vašeho oboru, nebo z dalších odvětví, navštivte prosím naše webové stránky www.alpconsulting.cz
Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na další spolupráci.

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Náměstí I. P. Pavlova 1785/3, Praha 2, 12000

Region: Praha

Obor: IT - prodej a služby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita