Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Strojní inženýr s NJ

referenční číslo: 5807 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Jste absolventem strojního inženýrství nebo středoškolským absolventem s praxí a máte zájem ucházet se o pozici v oblasti projektového řízení? Ovládáte zároveň německý jazyk na úrovni denní komunikace s kolegy či zákazníky ze zahraničí?

Právě takové perspektivní pracovníky hledá strojírenská firma se zázemím v německy mluvících zemích. Pokud se chcete ucházet o toto zaměstnání, v rámci něhož se budete podílet na projektech pro zákazníky z celého světa, zašlete nám svůj životopis v ČJ a NJ

STROJNÍ INŽENÝR s NJ (20000 - 40000,- Kč)

Náplň práce

  • Účast na projektech podle specifického zařazení dle kvalifikace a preferencí (strojní, ale i elektro)
  • Možnost působení přímo v projektovém řízení
  • Denní komunikace s kolegy i zákazníky a dodavateli v zahraničí v německém jazyce (možnost i v AJ)
  • Kooperace napříč odděleními – technologie, projektové řízení, konstrukce, kvalita aj.
  • Zajištění zlepšovacích opatření a zvyšování produktivity

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání strojní či SŠ s praxí
  • Komunikativní znalost německého jazyka (angličtina navíc výhodou)
  • Angažovanost a loajalitu k zaměstnavateli
  • Proaktivní přístup a ochotu vyvíjet se v rámci firmy

Nabízíme:

  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Stabilní pozici a možnost karierního růstu v zavedené mezinárodní společnosti
  • Uplatnění znalosti NJ a AJ
  • Systém firemních benefitů (dotované stravování, vzdělávací kurzy a další)
  • Lokalita pracoviště: Olomoucký kraj

Mzda: 20 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha