Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Koordinátor konstruktérů

referenční číslo: 13244 | aktuálnost: 13. 1. 2017

Vystudoval jste vysokou školu technického zaměření a máte víceletou praxi na pozici konstruktéra ve strojírenství? Jste technicky zdatní a disponujete dobrými organizačními schopnostmi? Rádi byste pracovali na pozici KOORDINÁTOR KONSTRUKTÉRŮ v kraji Vysočina? Pak hledáme právě Vás

Úspěšná česká výrobní společnost hledá novou posilu na pozici:

KOORDINÁTOR KONSTRUKTÉRŮ (35-45.000,- Kč)

Náplň práce

  • koordinace práce týmu konstruktérů
  • odpovědnost za zpracování konstrukční dokumentace
  • příprava dokumentace pro výrobní úsek
  • podílení se na vývoji nových produktů
  • vypracovávání technické části nabídek
  • vyjednávání technických podmínek zakázek

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání technického zaměření
  • praxi na pozici konstruktéra ve strojírenství
  • zaměření na železniční dopravu výhodou
  • zkušenosti s vedením týmu lidí výhodou
  • znalost práce ve 3D programech
  • organizační schopnosti, technické myšlení

Nabízíme:

  • zajímavou práci v perspektivní společnosti
  • auto k osobním účelům, zajištěné stravování
  • možnost seberealizace a osobního rozvoje
  • další vzdělávání, firemní akce
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • místo výkonu práce: Vysočina

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: kraj Vysočina

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha