Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Silverton s.r.o.

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10855110727 | aktuálnost: 20. 7. 2016

SKLADNÍK/-ICE - ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-ICE VE SKLADĚ
- PP na dobu určitou do 30.11.2016 s možností nástupu ihned, zkrácený pracovní úvazek, délka pracovního úvazku dle dohody
- Náplň práce: přejímaní a vydávání materiálu ze skladu, tvorba příjemek a výdejek, drobná administrativa, manuální práce s těžkým břemenem, naskladnění materiálů pomocí VZV a paletového vozíku
- Požadujeme: středoškolské vzdělání, ŘP sk. B, platný průkaz na VZV, 3 roky praxe v oboru, samostatný aktivní přístup k práci, schopnost týmové práce, bezúhonnost, podmínkou je výborná znalost práce na PC (Word, Excel, Internet) + účetní program Pohoda - znalost podvojného účetnictví, praxe ve skladovém hospodářství - výdejky, příjemky ve skladě, inventura atd.
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-tky
- Životopisy zasílejte na e-mail: info@silverton.cz, do e-mailu, prosím, uvádějte pozici a místo pracoviště, o které máte zájem
- Průběh výběrového řízení: 1 fáze přijímaní životopisů, 2. fáze - pozvání vybraných kandidátů na pohovory

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 7 500 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha