Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Obchodně technický zástupce – maziva, oleje

referenční číslo: 12554 | aktuálnost: 21. 9. 2016

Jste technicky i obchodně orientovaní a hledáte uplatnění v průmyslovém odvětví? Máte zkušenosti s průmyslovými mazivy a oleji? Nedělá Vám problém cestování v rámci svěřeného regionu?
Pak je tato pozice předurčena právě Vám
Společnost zaměřující se na prodej maziv a olejů průmyslovým podnikům, ale i soukromým spotřebitelům, hledá do svého týmu posilu na pozici:
OBCHODNĚ TECHNICKÝ ZÁSTUPCE – MAZIVA, OLEJE (20-40.000 Kč)

Náplň práce

  • Prodej průmyslových maziv a olejů v regionech Karlovy Vary a Plzeň
  • Vyhledávání potencionálních zákazníků
  • Udržování vztahu se stávajícími zaměstnanci
  • Uzavírání smluv
  • Pravidelný reporting

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • Zkušenosti s prodejem maziv a olejů (podmínkou)
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Reprezentativní vystupování a výborné obchodní dovednosti
  • Znalost anglického nebo německého jazyka výhodou

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Mzdové ohodnocení dle výsledků obchodní činnosti
  • Služební automobil k soukromému užití
  • Nástup možný IHNED
  • Místo výkonu práce: Karlovarský a Plzeňský kraj

Mzda: 20 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj, Karlovarský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha