Typ nabídky

Minimální mzda

Referent IS - programátor intranetu

referenční číslo: 937DC3F8 | aktuálnost: 23.02.2017

Adecco spol. s r.o.

Pro našeho klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici referenta IS - programátora intranetu.

Pozice vhodná pro absolventy.

Náplň práce

- práva a zajišťování technické podpory pro oblast IS
- správa a rozšiřování intranetu společnosti, programování
- navrhování efektivního využívání technických, systémových a programových prostředků pro oblast IS
- podpora koncových uživatelů

Požadujeme

- vzdělání SŠ/VŠ v oboru informačních technologií
- ASP, MSSQL, HTML, Javascript, OS Windows, MS doména, LAN
- znalost anglického jazyk výhodou, ne podmínkou
- ŘP sk. B

Nabízíme

- možnost profesního rozvoje
- platové ohodnocení dle praxe a zkušeností
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování
- možnost dalšího vzdělávání

Místo pracoviště: České Budějovice,

Region: Jihočeský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy