Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

ADECCO spol. s r.o.

Láká vás být u zrodu nového projektu a tvořit tak styčný tým pracovníků ve zcela nově otevřené hale společnosti? - Pojďte toho využít, ukázat co umíte a BUDOVAT SVOU KARIÉRU Zároveň potřebujete záruku stabilní a dlouhodobé práce na HPP? To vše vám nabízíme - Celosvětový lídr v oblasti vývoje, výroby, montáže a dodávky interiérových a exteriérových plastových komponentů pro automotive nyní otevírá novou halu v Brně Modřicích

Montážní operátor/ka – nová hala, kariérní růst - Brno Modřice – až 20.000 Kč

referenční číslo: 937BD4FB | aktuálnost: 5. 12. 2016

Nabízíme:
- motivující finanční ohodnocení až 20.000Kč/měsíc
- 5 týdnů dovolené, 70 Kč stravenky, příspěvek na penzijní/životní připojištění
- perspektivní a zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející firmě
- velmi atraktivní pracovní prostředí (zcela nová čistá moderní hala)
- snadná dostupnost – shuttle busem do areálu parku
- dlouhodobá stabilní práce na HPP
- férový přístup a dobrý kolektiv lidí se zkušenostmi v oboru

Náplň práce:
- obsluha vstřikolisu
- odebírání plastových výlisků z pásu
- vizuální kontrola kvality
- manuální montáž dílů a montáž drobných komponentů
- 3 směnný provoz R/O/N (6-14, 14-22, 22-6), výhledově i nepřetržitý (krátký/dlouhý týden)

Požadujeme:
- manuální zručnost, pečlivost
- Zodpovědnost za svěřenou práci
- ochota učit se novým věcem, pracovat na sobě i firemních cílech
- týmovou spolupráci
- ochota pracovat v 3 směnném provoze
- praxe ve výrobním sektoru výhodou

KONTAKT:
V případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete IHNED svůj životopis na e-mailovou adresu: eva.bartosova@adecco.com, tel. 606 776 409
Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání.
Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http:www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Mzda: 18 000 - 20 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Brno - Modřice

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Specializace: dělník, důlní a hutní technik, mistr, operátor CNC strojů, pomocný dělník, pracovník textilu, šička, výrobní operátor

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha