Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advokátní kancelář Šrubař & Partners

Advokátní koncipienti

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11468990747 | aktuálnost: 22. 9. 2016

kontakt: Dihlová Irena Bc., tel.: 246 082 444, e-mail: dihlova@srubar.eu, prvotní kontakt emailem, zaslat životopis. Místo výkonu: Praha 4.

Požadujeme:
? VŠ vzdělání v právním magisterském studijním programu
? praxe 1 rok, zejména v oblasti psaní a tvorby smluv
? zodpovědnost a důslednost
? časová flexibilita a loajalita
? vysoké pracovní nasazení
? bezúhonnost
? znalost práce na PC - MS Office
? znalost anglického jazyka výhodou

Nabízíme:
? zázemí rozvíjející se a stabilní společnosti
? odpovídající finanční ohodnocení
? zajímavou a perspektivní práci
? zaměstnanecké benefity
? možnost seberealizace

Náplň práce:
? sepisování smluv
? příprava návrhů právní dokumentace, úprava, kontrola a analýza právního řešení
? příprava podkladů pro právní jednání
? účast na jednáních, zastupování a komunikace se třetími stranami
? spolupráce s ostatními zaměstnanci
? ostatní přidělené úkoly podle pokynů nadřízeného pracovníka

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 18 000 - 26 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Justice, právo, legislativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Advokátní kancelář Šrubař & Partners, Bc. Irena Dihlová, dihlova@srubar.eu, +420 246 082 444