Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Konstruktér 2D junior

referenční číslo: 12239 | aktuálnost: 23. 9. 2016

Jste čerstvým absolventem průmyslové nebo strojírenské školy? Orientujete se v programu AutoCAD pro 2D? Chcete se podílet na úspěchu velké strojírenské společnosti?
Pokud jste si odpověděl/a ANO, pak neváhejte a pošlete nám svůj životopis

Velká strojírenská společnost hledá do svého týmu šikovného kolegu/kolegyni na pozici:

KONSTRUKTÉR 2D JUNIOR (22-25.000,- Kč)

Náplň práce

  • Překreslování ze 3D do 2D
  • Práce v AutoCAD grafickém programu
  • Vytváření výkresové dokumentace
  • Spolupráce s ostatními odděleními

Požadujeme:

  • SOU, SŠ průmyslového nebo strojírenského zaměření
  • Znalost grafického programu AutoCAD pro 2D
  • AJ výhodou, nikoliv podmínkou
  • Chuť do práce

Nabízíme:

  • Pět týdnů dovolené
  • Jazykové kurzy
  • Kariérní růst
  • Další nadstandardní benefity
  • Místo výkonu práce: Praha-východ

Mzda: 22 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha, Středočeský kraj, Ústecký kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha