- Nejste kancelářský typ a máte raději práci v terénu?
- Jste pozitivní, rádi komunikujete a setkáváte se s lidmi?
- Rádi byste si určovali svoji vlastní pracovní dobu?

PAK tato práce může BÝT přímo pro VÁS pojďte s námi nastartovat vaši kariéru

Reprezentant prodeje - prémiové výrobky

referenční číslo: 9336ABC9

Náplň práce

Představujeme Vám mezinárodní společnost, která svými produkty zlepšuje kvalitu prostředí.
V oblasti zdravého životního stylu aktuálně rozšiřujeme tým a hledáme novou posilu na pozici REPREZENTANT PRÉMIOVÝCH VÝROBKŮ.

Očekáváme:
• novou energickou posilu do týmu
• osobu schopnou rychlé orientace
• pracovitost a samostatnost
• dobré komunikační dovednosti
• ochotu cestovat
• čistý trestní rejstřík
• řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
• vlastní automobil
• dobrou znalost práce na PC (MS Office)

Náplň práce:
• komunikace s novými nebo stávajícími klienty a jejich aktivní podpora a péče o ně
• osobní jednání s klienty a poskytování poradenství
• návrh a prezentace řešení
• zpracování objednávek
• plnění nastavených plánů

Nabízíme:
• možnost spolupráce se zajímavou VIP klientelou – mít příležitost se setkat s celebritami
• přátelskou firemní kulturu, moderní pracovní systémy
• profesní a odbornou podporu – komplexní zaškolení, další vzdělávání a rozvoj
• sídlo v Praze, kde budou probíhat pravidelné porady
• flexibilní pracovní dobu – můžete si určit pracovní dobu podle sebe
• mobilní telefon
• perspektivu kariérního růstu
• motivační finanční ohodnocení (garantovaný základ + bonusy)
• multisport kartu zcela zdarma

Místo pracoviště: Chlumčanského 497/5, Praha 8, 18000

Region: Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Profese: key account manager, obchodní zástupce, obchodník, odborný asistent prodeje, prodejce, regionální obchodní manažer

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova

Vhodné pro: Rodiče s dětmi, Seniory

Kontaktní informace: Mgr. Ludvika Naušová