Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pro našeho významného klienta, výrobní společnost sídlící přímo v Kladně

Přímo pro zaměstnavatele - Technik ve výrobě - až 30.000 Kč

referenční číslo: 5327 | aktuálnost: 12. 7. 2016

Pro našeho významného klienta, výrobní společnost sídlící přímo v Kladně, zabývající se výrobou plošných a tištěných spojů, hledáme vhodného uchazeče na pozici technika - opraváře. Nejedná se o agenturní zaměstnání, nabízíme PRÁCI PŘÍMO pro ZAMĚSTNAVATELE. Ideální kandidát by měl být pečlivý, důsledný kutil elektro se zájmem o techniku obecně a smyslem pro kvalitní technické řešení. Pokud nějaké dovednosti chybí, nabízíme možnost doškolení přímo v zaměstnání. Nástup možný ihned.

Náplň práce:
- testování finálních výrobků na příslušném testu
- zjištění příčin a poruch na deskách plošných spojů zjištěné na testu
- opravy závad - pájení
- vedení dokumentace

Požadujeme:

- praxi nebo vzdělání v elektrotechnice, schopnost pájet
- orientaci v elektrických schématech a dokumentaci
- znalost MS Office (Word, Excel)

Nabízíme:

- práci na hlavní pracovní poměr přímo pro zaměstnavatele
- zajímavé mzdové ohodnocení až 30.000 Kč/měsíc
- týden dovolené navíc (po 1. odpracovaném roce)
- dotované závodní stravování
- odměny při pracovních a životních jubileích
- příspěvek na sport/kulturu/volný čas
- odborné zaškolení
- příjemné, čisté a moderní pracovní prostředí

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha